Welkom op de vernieuwde website van Arezzo

Op onze website vindt u alle informatie over onze muziekvereniging Arezzo, een samenwerkingsverband tussen de muziekverenigingen St. Willibrord uit Boven-Leeuwen en Kunst Na Arbeid uit Puiflijk. Daarnaast vindt u ook informatie over de Drumcombinatie Afferden-Puiflijk.

Er is onder andere informatie over het lidmaatschap van onze vereniging, de repetities, muzieklessen voor jeugd en volwassenen en over onze activiteiten. Ook leuk is ons fotoalbum, waar de leukste foto’s van onze optredens en andere activiteiten getoond worden.

Liefhebbers kunnen ook een duik nemen in de rijke historie van de oorspronkelijke muziekverenigingen, Kunst Na Arbeid uit Puiflijk en St. Willibrord uit Boven-Leeuwen.

Bestuur en leden van Muziekvereniging Arezzo.

1 thought on “Welkom op de vernieuwde website van Arezzo”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *